Pobyt w szpitalu

Wizyta u specjalisty, długa rozmowa, wspólna decyzja zapadła. Dostajesz skierowanie do szpitala na zabieg. Zdenerwowanie, niepewność, strach. Wiele negatywnych emocji, często nieznanych. Jak wiele słyszy się złego, a tak mało dobrego. Czy na pewno wszystko się uda? Spokojnie, powoli należy wszystko przeanalizować, porozmawiać z bliskimi, pójść po poradę, do kogoś kto ogarnia medyczne zawiłości.
Ważny dzień zbliża się dużymi krokami, nie wiesz jeszcze co Cię czeka, zapewne każdy czuje obawę, nowe doświadczenia są bardzo pomocne.

 

Duży szpital, uśmiech pielęgniarki, wszystkie formalności za nami. Nie było tak źle, ale co dalej. Czas nadszedł na badania i założenie wenflonu. Przypada na Ciebie wenflon biały. Zastanawiasz się po co Ci on potrzebny? Gdy pojawi się potrzeba podania leku, podłączenia kroplówki, bez większego problemu personel medyczny poda wszystko co potrzebne, bez dodatkowego kłucia. Szybko i sprawnie, należy pamiętać, że w sytuacji zagrożenia życia każda minuta jest ważna. Nie ma czasu na poszukiwanie żył, które często się chowają. Wszyscy chcą dobrze, owszem pomyłki bywają, ale nikt nie jest nieomylny.

Możesz również polubić…