Do kiedy można sprawdzić wyniki Lotto?

Jeszcze nie tak dawno ominięcie losowania Lotto wiązało się z domową tragedią. Obawiano się, że nie będziemy w stanie zweryfikować tego, czy padły nasze liczby, czy nie. Dziś takich problemów już nie ma, choć nadal sporo osób zastanawia się nad tym, jak długo można sprawdzać wyniki z konkretnego dnia.

Kiedy wyniki są kasowane?

Czasami możemy spotkać się z takimi opiniami, że wyniki gier liczbowych oferowanych przez Totalizator Sportowy są po jakimś czasie usuwane ze strony internetowej i na próżno szukać ich w sieci. Na przykład Mini lotto wyniki dostępne są przez miesiąc czasu, a później już nie. Jest to kłamstwo i nie warto w takie rzeczy wierzyć. Wyniki gier możemy sprawdzić kiedy chcemy. Należy jednak pamiętać o tym, że po dłuższym czasie wygrana przepada, dlatego należy zgłosić się po nią jak najszybciej.
Wystarczy wejść na stronę Totalizatora Sportowego i zobaczyć, że dostępne są tam wyniki z losowań, które miały miejsce wiele lat temu. Nic więc nie jest usuwane ze strony i każdy, w dowolnym momencie, może sprawdzić sobie jakie liczby padły miesiąc, rok, czy nawet kilka lat temu.

 

Możesz również polubić…